Queen English - İngilizce Kursu BLOG HANGİ İNGİLİZCE KURSU EN İYİSİ ?

HANGİ İNGİLİZCE KURSU EN İYİSİ ?

Hangi İngilizce kursu benim ihtiyacım olan programı sunuyor ? Acaba gerçekten okulda öğrenemediğim İngilizceyi bir kursa giderek öğrenebilir miyim ?

Özellikle de İstanbul İngilizce kursları için bir cennet.  Her ilçede, hatta neredeyse her mahallede bir İngilizce kursu bulmak mümkün. Dolayısıyla bu konuda kafanızın karışması doğal. Peki İngilizce kursuna gitmeye karar verince hangi kriterlere göre seçim yapmalıyız? Malum seçenek çok.

Eğer istediğiniz sıradanlıktan uzak, öğrenirken keyif alabileceğiniz ve gerçekten İngilizceyi öğrenip geliştirebileceğiz bir programa katılmaksa içeriğe dikkat etmelisiniz. Yani tanıtımda size göz boyamak için anlatılan süslü sözler, yapılan şovlar veya verilen düşük fiyatlara aldanmadan eğitim içeriği, kullanılan materyaller ve eğitimi verecek olan kişilerin ne kadar nitelikli eğitmenler olduğuna dikkat etmelisiniz. Yani âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

İlk kriteriniz eğitimin niteliği olmalıdır. Birçok İngilizce kursundan fiyat alıp karşılaştırmak ve buna göre karar vermeye çalışmak olabilecek en sağlıksız yaklaşımdır. Her İngilizce kursunun size sunabileceği eğitim kalitesi aynı olmayacaktır.

Bir İngilizce kursunun sadece ticari bakış açısı olmamalıdır, mutlaka eğitim odaklı olmalıdır. Size bunu hissettirebilen, güveninizi kazanan kurum sizin için doğru İngilizce kursudur.

Biz üç İngilizce öğretmeni olarak 2012 yılında Queen English Dil okulunu kurduk. Sektörde tecrübeli eğitimciler olarak, programımızı oluştururken sistemin eksik ve bozuk yönlerini düzeltmeye ve öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önüne almaya gayret ettik. Aldığımız olumlu tepkiler ve iyi referanslar doğru yolda olduğumuzun göstergesi bizim için.

İngilizceyi severek ve isteyerek öğrenmeniz dileğiyle,
Read more at https://queenenglish.com.tr/v7/blog/hangi-ingilizce-kursu-en-iyisi#BRBYBuAf1WXOA60u.99

0 Comments

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir