GÜNLÜK KONUŞMA İNGİLİZCESİ

Kimler için?  

’’ İngilizce biliyorum ama konuşmaya gelince hatırlayamıyorum!’’’’ Gramerim fena değil, ama hatırlasam iyi olur!’’’’ Yurt dışına gitmeyi düşünüyorum, ama İngilizcemi gitmeden iyi seviyeye getirmem gerektiğini düşünüyorum’’’’ Uzun zaman oldu İngilizce konuşmadım, körelmeye başlıyor, unutmak istemiyorum!’’’’ Bana konuşma İngilizcesi lazım, akademik boyutuna ihtiyacım yok, öyle vakit kaybetmek istemiyorum!’’- İngilizcesi en az A2 (Pre-Intermediate ) seviyesinde olanlar- İngilizce konuşma tutukluğunu yenmek isteyenler- Günlük yaşamda ihtiyaç duyulan konularda güncel İngilizce’yi kullanarakkonuşmasını ilerletmek isteyenler 

Farkımız ve Artılarımız: 

Dersler seviyenize göre Türk ve yabancı öğretmenler tarafından verilir.Dersler interaktif katılımla ve teknolojik imkanlarla ( TV, video, internet, podcast) gerçekleştirilir.
İngilizce kursumuz, CEFR (Avrupa Dil Portfolyosu) kriterlerine uygun bir  müfredatla ilerler. E-mail ve telefonda İngilizce kullanma hizmeti alma fırsatına sahip olursunuz. Maksimum 8 kişilik sınıflarda butik İngilizce kursu alarak, kısa zamanda İngilizce konuşma yeteneğinizi ilerletirsiniz.