ULUSLARARASI KİMLİĞİMİZ

Queen English İngilizce Kursu, Türk İngilizce Öğretmenlerinin kurduğu ve İngilizce kursu yanı sıra, İngilizce Öğretmeni yetiştirme (TESOL) programıyla eğitim veren bir eğitim kurumudur. 

Kanada’daki Vancouver International College Career Campus ile olan işbirliği sayesinde yurt dışındaki eğitim sistemini Türk öğrencilere en sağlıklı nasıl sunulması gerektiğini ortak çalışmalarla belirleyerek eğitimlerine yön vermektedir. TESOL eğitimlerinde Kanada’daki kardeş okulu olan VICCC (Vancouver International College Career Campus ) ‘de sunulan müfredat ve sertifikayı Türkiye’deki öğrencilere aynı şekilde vermektedir.

Uzman eğitmen kadrosuyla beraber her yıl düzenlenen ELT ( İngilizce Öğretme)  konferanslarına katılmakta olup, İngilizce eğitimindeki yeni eğilimleri aktif olarak takip etmekte ve çalışmalar sunmaktadır.

Queen English İngilizce Kursu’nda Pearson Longman, Oxford University Press ve Macmillan gibi uluslararası prestijli yayınevlerinin kitapları kullanılmaktadır.

BEDAF ( British Educational Affairs) işbirliğiyle ”Common European Framework” (Avrupa Dil Portfolyosu) müfredatıyla öğrencilerine uluslararası müfredatı izleyen eğitim sunar.