TESOL / ULUSLARARASI İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) dünyanın her yerinde İngilizce Öğretmenliği yapmanızı sağlayan uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifikadır. Özel dil okulları, üniversiteler ve kolejlerde İngilizce öğretmenliği yapmak istiyorsanız sahip olmanız gereken belge budur.


TESOL sertifikası, uluslararası ESL (English as a Second Language) alanında en çok tanınan ve talep gören belgedir. 


 Uluslararası geçerliliğe sahip TESOL sertifikanızı bir kez aldığınızda, vasıflı bir İngilizce öğretmeni olarak dünyanın her yerinde iş bulma olanağına sahip olursunuz.


 Üstün niteliklerinizle, seçilen değil, seçen olun!
 Türkiye’de uluslararası geçerliliğe sahip ilk ve tek TESOL sertifikası Queen TESOL Centre’dadır. Queen TESOL Centre’dan alacağınız TESOL eğitimi, size sadece TESOL sertifikası değil, aynı zamanda Kanada sertifikası sunacaktır. Diğer bir deyişle, Kanada King George tarafından onaylanıp gönderilen sertifika sayesinde TESOL belgenizi, anadili İngilizce olan bir ülkeden almış olacak ve tüm iş başvurularınızda bir adım önde olacaksınız.


 Kursun tamamlanmasıyla beraber mezunlarımız kardeş okulumuz olan Vancouver Internatinol College Career Campus – Canada TESOL Centre’da eğitimlerine dilerlerse devam ederek ‘TESOL Advanced’ Programını alarak TESL Canada sertifikasını da alabilirler. Öğrenciler aynı zamanda Queen TESOL Centre’daki eğitimlerini tamamladıktan sonra farklı alanlardan birini seçerek, TESOL kariyerlerini daha kapsamlı bir boyuta taşıyabilirler: TESOL for Adults,TESOLfor Children, TESOL for Middle School and TESOL for Test Preparation.  www.tesolturkey.org