KURUCULARIMIZ

Zeynep CİHAN

Zeynep Cihan, okulumuzun kurucularından olup İngilizce öğretmenliği yanı sıra Queen English İngilizce Kursu’nda eğitim gören tüm öğrencilerin ilerleyişini akademik ekibimizle beraber takip etmektedir. Kanada’daki kardeş okulumuz olan Vancouver International College – Career Campus ile ortak yürüttüğümüz TESOL (İngilizce Öğretmeni Yetiştirme) programımızın direktörlüğünü yapmaktadır. Kardeş kurumumuz olan Queen TESOL Centre’da İngilizce Öğretmeni Eğitmeni olarak da görev almaktadır. İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı mezunu olup, Yıldız Teknik Üniversitesi ’nden İngilizce Öğretmenlik formasyonunu almış; bir dönem Kanada’da yaşamış ve TESOL diplomasını King George College’dan almıştır.

İpek CİHAN

İpek Cihan, Queen English İngilizce Kursu ve Queen TESOL Centre’ın kurucularından olup, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunudur. Yine İngilizce Öğretmenlik Formasyonunu İstanbul Üniversitesi’nden almıştır ve TESOL (Uluslararası İngilizce Öğretmenlik) Sertifikasına sahiptir. Şu an ‘’Çocuklara İngilizce Öğretimi’’ üzerine çalışmalarını devam ettirmektedir.

Gizem ALTUNYUVA KORKMAZ

Gizem Altunyuva Korkmaz, Queen English İngilizce Kursu ve Queen TESOL Centre’ın kurucularındandır. Kendisi İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu olup, TESOL sertifikasına ve İngilizce Öğretmeni Yetiştirme yetkinliğine sahiptir. Queen English İngilizce Kursu’nda eğitim gören tüm öğrencilerin eğitimini yakından takip etmekte ve kardeş kurumumuz olan Queen TESOL Centre’da aynı zamanda İngilizce Öğretmeni Eğitmeni olarak görev almaktadır.